SNS RK-125: ketony maliny Fat Loss Diet, 180 kaps.

RK125 może być opłacalny włączone do utraty tłuszczu lub schematy

rekompozycja ciała. RK-125 zawiera 125 mg ketony maliny naketony maliny na kapsułkę. Ketony maliny są powszechnie stosowane w celu pomocy w tłuszcz i rekompozycja ciała.

Ketony maliny (RK) są podobne w strukturze do synefryna i kapsaicyny, które są zarówno zauważyć, jako termogeniczne ze względu na uwalnianie noradrenaliny.

Norepinehrine zwiększa lipolizę (co oznacza, że u200bu200bpodział „białych komórek tłuszczowych), poprawia skupienie i uważność i hamuje apetyt. Ketony maliny może pomóc w pomocy w tłuszcz poprzez zapobieganie magazynowanie tłuszczu poprzez spowodowanie HSL (hormon wrażliwej

lipazy), aby przemieszczać się w komórkach tłuszczowych.

HSL jest enzym, który raz wewnątrz komórki tłuszczowe, plastry oprócz cząsteczek tłuszczu w różnych kwasów tłuszczowych w ramach przygotowań do tłuszczów. Pod względem laymans, nie można mieć maksymalnie lipolizy nie wiele dostaw HSL wewnątrz komórki tłuszczowe. Ketony maliny mają żadnych udokumentowanych skutków ubocznych. Podczas gdy są one strukturalnie podobna do kapsaicyny, nie powodują uczucie dyskomfortu, że często wiąże się z kapsaicyny.

Mogą one być również bardziej termogenezę niż kapsaicyna. Każda butelka zawiera co najmniej 2

dostaw

miesiąca ketonów malinowych (przy maksymalnej dawki; dłużej, jeśli niższe

dawki jest używany). RK-125 może być łączony z TTA-500, SYN-30, lub wybrać inne poważne produkty Solutions Nutrition dla zwiększenia wyników.
Amazon Sales Rank: #

567 w Rozmiar Zdrowie i Uroda: 180 Marka caps: Skład SNS: fosforan dwuwapniowy, stearynian magnezu.